O nás

 Jmenuji  se Gabriela a vždy jsem byla holka sportovního typu. K fitness  a větší péči o sebe jsem se dostala až po mateřské, kdy tělo potřebovalo zpevnit. Snažím se myslet pozitivně i když je život strašně hektický. Skloubit práci, dvě děti věku 18 a 7 let, domácnost a ještě si najít chvilku pro sebe není tak lehké, jak by se na první pohled zdálo.
Mé motto zní: „ Když je vůle, je i cesta“ a proto jsem si našla cestičku k fitness. Jako cardio jsem si zvolila doma stepper a domácí posilovnu z činek a odporových gum. Cvičit se dá i s lahví vody nebo se pořádně zapotit při uklízení. Jen chtít.
Moc ráda bych inspirovala nejen maminky, ale i ženy všech věkových kategorií. Vím, není to jednoduché, ale i ve 40 a více letech můžete vypadat báječně!
Pokud se máme cítit skvěle ve svém těle, rozdávat úsměvy našim blízkým a spokojeně se každé ráno postavit před zrcadlo, musíme tomu i něco obětovat a dát tělu ty správné živiny a vitamíny. Produkty Zebra-Pro jsou vysoce kvalitními doplňky a podporují moji imunitu, vitalitu, hebkost kůže i radost z pohybu. Je krásné i náročné zároveň být matkou, manželkou a být úspěšná v práci. Set pro podporu zdraví ZEBRA PRO mi každé ráno dodává energii  a vitalitu zvládnout cokoliv!

Balharová Gabriela

 

 

 

 

Jmenuji se Tomáš a od dětství se mou nedílnou součástí stal sport. Od 10 let jsem hrál ping pong a od 15 let jsem se věnoval vrcholovému horolezectví, ať už v Adršpašských skalách, Vysokých Tatrách, řecké Meteoře nebo italských Dolomitech. Na horském kole jsem se vydal poznávat krásy celé Evropy a vyzkoušel jsem i lodní sporty. Posledních 20 let se stala mým koníčkem motorka a ve volných chvílích si občas rád zaskočím zahrát amatérskou tenisovou ligu.

Aktivní životní styl zaznamenaly hlavně moje klouby a vazy. Zrychlené tempo vedlo i k únavě a stresu. Dlouho jsem hledal doplněk stravy, který by mi poskytl komplexní složení potřebných látek a vitamínů, ale marně. Začal jsem se proto více zajímat o jednotlivé složky a rozhodl se uvést na trh přípravky Zebra Pro. Složení jsem konzultoval s mnoha odborníky v oboru tak, aby doplňky stravy obsahovaly vše potřebné. Díky Pro Jointu premium mne klouby bolí daleko méně a Pro MultiVitamin premium mi umožňuje cítit se v dnešní uspěchané době lépe.

Věřím, že tyto produkty pomohou i Vám. O jejich kvalitě svědčí i to, že jsou vyrobeny v České republice a jejich složení spolehlivě zajišťuje komplexní denní příjem všeho potřebného.

Přeji Vám, abyste se díky nim cítili ve fyzické i psychické pohodě a měli jste nikdy nekončící chuť objevovat nová životní dobrodružství!

Tomáš Bednář

 

 

Najdete nás i na MALL.CZ