O nás

Jmenuji se Tomáš a od dětství se mou nedílnou součástí stal sport. Od 10 let jsem hrál ping pong a od 15 let jsem se věnoval vrcholovému horolezectví, ať už v Adršpašských skalách, Vysokých Tatrách, řecké Meteoře nebo italských Dolomitech. Na horském kole jsem se vydal poznávat krásy celé Evropy a vyzkoušel jsem i lodní sporty. Posledních 20 let se stala mým koníčkem motorka a ve volných chvílích si občas rád zaskočím zahrát amatérskou tenisovou ligu.

Aktivní životní styl zaznamenaly hlavně moje klouby a vazy. Zrychlené tempo vedlo i k únavě a stresu. Dlouho jsem hledal doplněk stravy, který by mi poskytl komplexní složení potřebných látek a vitamínů, ale marně. Začal jsem se proto více zajímat o jednotlivé složky a rozhodl se uvést na trh přípravky Zebra Pro. Složení jsem konzultoval s mnoha odborníky v oboru tak, aby doplňky stravy obsahovaly vše potřebné. Díky Pro Jointu premium mne klouby bolí daleko méně a Pro MultiVitamin premium mi umožňuje cítit se v dnešní uspěchané době lépe.

Věřím, že tyto produkty pomohou i Vám. O jejich kvalitě svědčí i to, že jsou vyrobeny v České republice a jejich složení spolehlivě zajišťuje komplexní denní příjem všeho potřebného.

Přeji Vám, abyste se díky nim cítili ve fyzické i psychické pohodě a měli jste nikdy nekončící chuť objevovat nová životní dobrodružství!

Tomáš Bednář