Pro Joint + Pro MultiVitamin - dárek

Do 31. 12. 2019 sleva 30 % a doprava ZDARMA

Český přípravek, který Vám pomůže předcházet bolestem kloubů i nemocem zimního období :)

Kombinace kloubní výživy a multivitamínu ve VZÁJEMNÉ SYMBIÓZE tak, aby Vaše tělo využilo maximum obsažených látek (české know-how)

Dvouměsíční kůra: 60 + 60 tablet

Zebra%20Logo

Pro Joint premium nabízí komplexní složení pro vaše klouby. Pro MultiVitamin premium dodá tělu potřebnou dávku vitamínů a minerálů, díky kterým zvládnete každodenní stres a únavu se zebří elegancí.

Skladem
Kód: 71
990 Kč –30 % 690 Kč
Kategorie: Pro podporu kloubů
ProMultiVitamin ProJoint akce
Akce Tip
990 Kč –30 %

Rádi se aktivně pohybujete a chcete, aby to tak dlouho zůstalo?

Prémiová kloubní výživa na 2 MĚSÍCE s 30 % SLEVOU!
 
Unikátní recept, který vytvořili Češi:
 
  • Měď, která je společně s vitamínem C katalyzátorem kolagenu. Přitom měď v běžných multivitamínových preparátech ani v kloubních výživách nenajdete. Přitom je velice vhodná pro alergiky a ekzematiky.

  • Další unikátní látky, jako extrakt z BIO červené řepy, Boswellia Serrata a další přírodně protizánětlivé látky...

  • Nadstandardní obsah B skupin, nezbytných pro správné fungování metabolismu

  • Opravdu nevídaná šíře vitamínů

  • Široký obsah minerálů, které bychom ve svém jídelníčku mohli jen složitě kombinovat

  • V každé kapsli 100 % doporučovaných denních hodnot, prostě jednoduché řešení!

 

Dejte tělu to, co potřebuje

Tipy%20na%20d%C3%A1rekZebraPro

Už je to nějaká doba, co jsem si sedli a vymysleli pro české sportovce doplněk, který by nebyl vyhozenými penězi. Protože ne každý si umí důsledně hlídat svůj jídelníček tak, aby dodal tělu všechny látky, které tělo potřebuje. Nechtěli jsme si platit výživové poradce s týdenním kurzem, aby nám říkali, co máme jíst. Nechtěli jsme projíždět blogy, kde má každý "stoprocentně ověřenou" radu a jedinou možnou pravdu...

Dáváme přednost poznatkům medicíny ve spojení se sílou přírody.

 

Zjistili jsme, že výživovým doplňkům nabízeným v Česku hrozně často něco chybí. Některé jsou pouze jednosložkové, některé pouze na bázi kolagenu, některým chybí složky, díky kterým je účinek podstatně menší... Tak jsme přišli s vlastním receptem :)

 

Glukosamin – proti bolesti a zánětu při artróze kloubů. Na rozdíl od analgetik je tento účinek opožděný a projeví se až po 4–6 týdnech pravidelného užívání. Vzhledem k tomu, že jde o tělu vlastní látku, je často označován jako „kloubní výživa“. Glukosamin sulfát též dokáže zastavit ztrátu kloubní chrupavky, ke které při osteoartróze dochází. Tento účinek byl pozorován zatím pouze při dlouhodobém užívání bez přestávky.

 

Methylsulfonylmethan – jeho účinky jsou v prvé řadě protizánětlivé. Kvůli nim je doporučován při onemocnění kloubů, alergiích a bolestech svalů. Je zahrnován mezi léky, které tlumí bolestivost a otoky kloubů při osteoartróze.

 

Kolagen – je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří 25 – 30 % všech proteinů (bílkovin) v těle savců. Hraje velmi důležitou roli při stárnutí organismu.

 

Vitamín C  - je nezbytný k životu a k udržení tělesného zdraví. V lidském těle plní mnoho důležitých funkcí. Stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostízubů a chrupavek a podporuje růst. Podílí se na antioxidační obraně buňky.

 

Boswellia Serrata – dokáže v těle působit jako nesteroidní antirevmatikum. Snižuje bolest kolen, mírní záněty a je prospěšná při léčbě osteoartrózy a revmatoidní artritidy. Je účinným prostředkem v boji proti ztrátě kloubní chrupavčité tkáně. Může být prospěšná při léčbě některých druhů rakoviny, jako je leukémie a rakovina prsu.

 

Chondroitin sulfát – přispívá k pružnosti chrupavek, má příznivé účinky proti bolesti, zánětu a při artróze kloubů.

 

Řepa červená – zabraňuje kornatění tepen. Její barvivo rozšiřuje věnčité tepny a zpevňuje stěnu vlásečnic. Dále vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči. Podporuje růst buněk a aktivuje tvorbu červených krvinek. Dodává pružnost a lesk pleti, vlasům a nehtům. Neutralizuje a zároveň odstraňuje jedovaté látky, zvláště v mozku. Na tabletách můžete červenou řepu dokonce i vidět:

 Zebra Pro


Koho by zajímalo, níže najdete kompletní složení. Nemusíme s tím dělat tajnosti!

Prostudovali jsme populární světové receptury, vybrali z nich to nejlepší a spolu s českými lékaři doplnili o látky, které účinek ještě posílí!


 

Pro Joint premium

Složení 1 tobolky:

glukosamin sulfát 2KCl 500 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, methylsulfonylmethan (MSM) 300 mg, kolagenní hydrolyzát COLPROPUR D 105 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg (tj. 100 % referenční hodnoty příjmu), Boswellia serrata extrakt 50 mg, chondroitin sulfát 40 mg, červená řepa extrakt 30 mg, protispékavá látka: stearát hořečnatý, síran manganatý 6,15 mg (obsahuje 2 mg manganu, tj. 100 % referenční hodnoty příjmu).
Obal tobolky: želatina, glycerin

Doporučené dávkování, způsob použití:
• 1 kapsle za den, zapít dostatečným množstvím vody.
• Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.
• Nepřekračujte doporučené dávkování.
• Ukládejte mimo dosah dětí!
• Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu.
• Chraňte před přímým slunečním světlem!
• Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Pro MultiVitamin premium

Složení 1 tablety:

plnidlo: mikrokrystalická celulóza, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, fumarát železnatý, nikotinamid (niacin), DL-alfa-tokoferylacetát, protispékavá látka:
stearát hořečnatý, oxid zinečnatý, beta-karoten, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý,
pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, chlorid chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-Biotin kyanokobalamin, cholekalciferol.
Hmotnost obsahu: 78 g/60 tablet


_ps_9ProMultiVitamin-premium

Doporučené dávkování, způsob použití:
• 1 tableta za den, zapít dostatečným množstvím vody.
• Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.
• Nepřekračujte doporučené dávkování.
• Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Pro pohodlnější přepravu posíláme krabičky v rozloženém stavu. 


Reference, které nás skutečně potěšily

Pavel Jeřábek, tenista
  

„Dobrý den, tak k tomu mulťáku: položky jsou vyvážené a odpovídají potřebě především sportovců, kteří mají zvýšenou potřebu všech vitamínů a jejich nedostatek se sice neprojeví hned, ale postupným ztrácením výkonnosti.  Pozitivní je vyšší obsah B skupin. Vitamín C je běžný standart (což taky není úplně pravidlem), a co obzvláště ocením je měď, které je společně s vit.C katalyzátorem kolagenu (který je v kloubním přípravku ZebraPro). Meď v běžných multivitamínových preparátech není možné nalézt, a když už, tak za podstatně vyšší cenu, kdy poměr cena/výkon již neodpovídá. Měď společně s biotinem je také velice vhodná pro alergiky a ekzematiky.

Celkově multivitamíny od ZebraPro hodnotím velice kladně, protože za tuto cenu získáte opravdu nabušený přípravek.“

 

MUDr. Jiří Kořínek, lékař a fotbalista

 

„S klouby je to vždycky oříšek. Někdy je těžké odhadnout, co je příčina problémů s nimi – jestli přetížení, nedostatek pohybu, genetika nebo jiný faktor. Proto jsem rád, že existuje přípravek, který na všechny příznaky zabere spolehlivě. Protože ať už vás klouby bolí z jakéhokoliv důvodu, kvalitní výživa, což je právě třeba Pro Joint premium, jim v žádném případě neublíží a v 70 % problém vyřeší. A komu by se chtělo postupovat bolestivé operace s následnou rehabilitací a nejistým výsledkem?“

 

Hana Malá, grafička a běžkyně

 

„Denně jsem se hrbila kolem 10 hodin u počítače, a když jsem měla hodně zakázek, tak to bylo klidně i déle. Nejprve jsem začala tloustnout a bolely mě záda, ale když se k tomu přidaly i problémy s klouby, měla jsem toho právě tak akorát. Začala jsem se věnovat sportu a na radu lékaře jsem přidala i Zebra ProJoint. První měsíc jsem si říkala, že to nemá cenu a každý den jsem s tím chtěla seknout, ale druhý měsíc se najednou věci zlepšily – záda přestala bolet, váha se mi srovnala a najednou mě v těle nic nebolelo. Měla jsem radost z pohybu a práce mi šla lépe od ruky. Za sebe už jsem Zebru doporučila i dvěma svým kamarádkám – jedna měla problémy s pohybem po porodu a druhá zase hraje závodně házenou. Obě si přípravek moc pochvalují.“

 

MVDr. Aleš Tomek, DipECVN, veterinární lékař, neurolog, prezident Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat ČR, z.s.
 

„Jako veterinární lékař specialista mám ve svém oboru široké pole působnosti, jsem velice pracovně vytížen, mám velkou rodinu, snažím se žít také aktivně sportem, udržovat se v kondici, zajímám se o trendy zdravé výživy. Přesto člověk nestačí hlídat každodenní přísun těch nejzákladnějších stavebních a funkčních látek pro lidské tělo, kolik vitamínů a minerálů obsahuje jeho jídelníček. Proto vidím v přípravku Pro MultiVitamin premium ideální příležitost, jak si tento přísun těchto základních kamínků mozaiky mého zdraví každý den dopřát a budu všem takový komplexní preparát doporučovat. Přednosti preparátu jsou v jedinečné kompletní skladbě doporučovaných vitamínů, kapsle navíc obsahuje také důležité minerály, které bychom ve svém jídelníčku mohli jen složitě kombinovat. Pohledem na koncentraci jednotlivých vitamínů a minerálů v Pro MultiVitamin premium si tak v jedné kapsli dopřeju 100 % doporučovaných denních hodnot, prostě jednoduché řešení.“