Složení

Pro Joint Premium

ProJoint_.popispng

V lidském těle je více než 100 kloubů a každý z nich může začít bolet – ať už v důsledku nemoci, přetížení, věku nebo sportovní zátěže. Starejte se o své klouby a dodejte jim vše, co potřebují. Pro Joint premium je český výrobek s unikátním složením vhodný pro všechny, kterým není jejich zdraví lhostejné.
Spolehněte se na Pro Joint premium a mějte radost z každého kroku.

Jedno balení obsahuje 60 tablet a postačí na dvouměsíční kúru.

Složení 1 tobolky: glukosamin sulfát 2KCl 500 mg, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, methylsulfonylmethan (MSM) 300 mg, kolagenní hydrolyzát COLPROPUR D 105 mg, kyselina L-askorbová (vitamín C) 80 mg (tj. 100 % referenční hodnoty příjmu), Boswellia serrata extrakt 50 mg, chondroitin sulfát 40 mg, červená řepa extrakt 30 mg, protispékavá látka: stearát hořečnatý, síran manganatý 6,15 mg (obsahuje 2 mg manganu, tj. 100 % referenční hodnoty příjmu).


Obal tobolky: želatina, glycerin


Doporučené dávkování, způsob použití:
• 1 kapsle za den, zapít dostatečným množstvím vody.
• Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.
• Nepřekračujte doporučené dávkování.
• Ukládejte mimo dosah dětí!
• Uchovávejte uzavřené v chladnu a suchu.
• Chraňte před přímým slunečním světlem!
• Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Pro Joint premium - podrobný popis

Glukosamin

Glukosamin

tato složka obecně působí proti bolesti a zánětu při artróze kloubů. Na rozdíl od analgetik je tento účinek opožděný a projeví se až po 4–6 týdnech pravidelného užívání. Vzhledem k tomu, že jde o tělu vlastní látku, je často označován jako „kloubní výživa“. Glukosamin sulfát též podle výzkumů dokáže zastavit ztrátu kloubní chrupavky, ke které při osteoartróze dochází. Tento účinek byl pozorován zatím pouze při dlouhodobém užívání bez přestávky.

 

Methylsulfonylmethan

Methylsulfonylmethan – jeho účinky jsou v prvé řadě protizánětlivé. Kvůli nim je doporučován při onemocnění kloubů, alergiích a bolestech svalů. Je zahrnován mezi léčebné složky, které tlumí bolestivost a otoky kloubů při osteoartróze.

 

Kolagen

Kolagen – je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří 25 – 30 % všech proteinů (bílkovin) v těle savců. Hraje velmi důležitou roli při stárnutí organismu.

 

VitaminC

Vitamín C  - je nezbytný k životu a k udržení tělesného zdraví. V lidském těle plní mnoho důležitých funkcí. Stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostízubů a chrupavek a podporuje růst. Podílí se na antioxidační obraně buňky.

 

BoswelliaSerrata 

Boswellia Serrata – dokáže v těle působit jako nesteroidní antirevmatikum. Mezi účinky této složky se připisuje snižování bolestivosti kolen, mírnění zánětů. Někdy se používá jako doplněk při léčbě osteoartrózy a revmatoidní artritidy. Je účinným prostředkem v boji proti ztrátě kloubní chrupavčité tkáně.

 

Chondroitinsulfát

Chondroitin sulfát – přispívá k pružnosti chrupavek, má příznivé účinky proti bolesti, zánětu a při artróze kloubů.

 

CervenáRepa

Řepa červená – zabraňuje kornatění tepen. Její barvivo rozšiřuje věnčité tepny a zpevňuje stěnu vlásečnic. Dále vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči. Podporuje růst buněk a aktivuje tvorbu červených krvinek. Dodává pružnost a lesk pleti, vlasům a nehtům. Někdy jsou jí přisuzovány i detoxikační účinky.

 


Pro MultiVitamin premium

ProMultiVitamin_popis

Chcete aby byl váš život barevnější? Vsaďte na český výrobek Pro MultiVitamin premium, který obsahuje vše, co si vaše tělo žádá.
Překonejte náročné dny v práci, únavu nebo stres. Jediná tableta obsahuje 20 vitamínů a minerálů, které vám poskytnou minimálně 100 % denní referenční hodnoty příjmu. Balení obsahuje 60 tablet a postačí pro dvouměsíční kúru.

Složení 1 tablety:
plnidlo: mikrokrystalická celulóza, uhličitan hořečnatý, kyselina L-askorbová, protispékavá látka: fosforečnan vápenatý, fumarát železnatý, nikotinamid (niacin), DL-alfa-tokoferylacetát, protispékavá látka: stearát hořečnatý, oxid zinečnatý, beta-karoten, D-pantothenát vápenatý, síran manganatý, síran měďnatý, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, riboflavin, chlorid chromitý, kyselina pteroylmonoglutamová, jodid draselný, seleničitan sodný, D-Biotin kyanokobalamin, cholekalciferol.


_ps_9ProMultiVitamin-premium


Doporučené dávkování, způsob použití:
• 1 tableta za den, zapít dostatečným množstvím vody.
• Není určeno pro děti, těhotné ani kojící ženy.
• Nepřekračujte doporučené dávkování.
• Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

 

Pro MultiVitamin premium - podrobný popis

VitaminC

Vitamín C  - je nezbytný k životu a k udržení tělesného zdraví. V lidském těle plní mnoho důležitých funkcí. Stimuluje tvorbu bílých krvinek, vývoj kostízubů a chrupavek a podporuje růst. Podílí se na antioxidační obraně buňky. Podporuje vstřebávání železa a je potřebný pro metabolizmus aminokyselin.

Nedostatek vitamínu C způsobuje zpomalení růstu, zvýšenou kazivost zubů, deformace kloubů, nedostatečnou odolnost proti infekcím a zvýšenou únavu. Extrémní avitaminóza způsobuje nemoc kurděje.

 

Horcik

Hořčík - dostatek hořčíku v potravě je důležitý pro správnou činnost svalů a nervů (mírní podrážděnost a nervozitu), ale i pro uvolňování energie z glukózy a pro správnou stavbu kostí. Udržuje v dobrém stavu oběhový systém a je prevencí infarktu. Řadě žen odstraní potíže spojené s premenstruálním syndromem. Mírní deprese a přispívá ke zdravým zubům.

Nedostatek hořčíku často pociťují sportovci, diabetici a lidé, kteří pijí příliš alkoholu. Projevuje se podrážděností, nespavostí, náladovostí, špatným trávením, bušením srdce nebo arytmiemi.

 

NIACIN

Niacin (vitamín B3) – je nutný pro uvolňování energie z potravy. Může být používán ke snižování hladiny cholesterolu v krvi. Ve velkých dávkách niacin rozšiřuje cévy, může být proto použit i při léčbě vysokého krevního tlaku.

Lehký nedostatek niacinu se projevuje nespavostínechutenstvím. Vážný nedostatek způsobuje hubnutí, poruchy zažívání, dermatitidu a demenci.

 

Zelezo

Železo – je nezbytné pro červenou krvetvorbu. Doporučená denní dávka je 20 mg. Hlavním zdrojem železa v potravě je maso, především vnitřnosti.

Anémie z nedostatku železa patří mezi nejčastější nutriční deficienci na světě. V rozvojových zemích se vyskytuje u 30–40 % populace.

Riziko nízkého stavu železa v organizmu zvyšuje špatně vyvážená vegetariánská strava a chronické nízkoenergetické diety.

 

VitaminE

Vitamín E – je nejdůležitější antioxidant v těle. Jako takový chrání buňky před oxidačním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí a prokazatelně působí i jako prevence proti nádorovému bujení. Údajně také zlepšuje hojení ran. Má pozitivní účinky na tvorbu pohlavních buněk, zvyšuje plodnost a podporuje činnost nervového systému.

Nedostatek vitamínu E je často spojen s poruchami vstřebávání tuků. Může se projevit jako neurologické potíže nebo snížení obranyschopnosti organizmu.

 

Zinek 

Zinekpatří mezi prvky, které mají velmi významný vliv na správný vývoj všech živých organizmů rostlinných i živočišných.

Přítomnost zinku v potravě je důležitá nejen v době růstu organizmu, kde jeho nedostatek vede k opožďování tělesného i duševního dospívání, ale i v dospělosti. Nedostatečné množství zinku způsobuje nechtěný úbytek na váze, pomalé hojení ran, zhoršování paměti a smyslové poruchy, především zrakovéčichové. Zinek je přítomen v poměrně značném množství ve spermatu a jeho dostatek v potravě je podmínkou pro správný pohlavní vývoj i dokonalou funkci pohlavních orgánů mužů.

 

Kyselina pantothenová se účastní metabolismu všech živin v těle.

Nedostatek kyseliny pantothenové je vzácný, vyskytuje se totiž prakticky ve všech potravinách. Nedostatek se projevuje křečemi v nohách, nechutenstvím a nespavostí, depresemi a sníženou odolností vůči infekcím.Mangan – jeho přítomnost v organizmu je nezbytná pro jeho správnou funkci.

Nedostatek manganu v potravě vede k problémům v cévním systému, protože dochází
k nežádoucím změnám v metabolizmu cholesterolu a jeho zvýšenému ukládání na cévní stěnu. Tento jev zvyšuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob. Mangan je důležitý i pro správný metabolismus cukrů a jeho nedostatek může vést k nebezpečí onemocnění cukrovkou.Měď – patří mezi prvky s významným vlivem na správnou funkci životních pochodů. Ovlivňuje metabolizmus sacharidů, vytváření kostní hmoty a krvetvorbu a fungování nervového systému.

Nedostatek mědi se projevuje chudokrevností, zpomalením duševního vývoje a zhoršením metabolismu cukrů. Dochází ke ztrátě pigmentů a vypadávání vlasů, k poruše kvality kostí a vaziva.Betakaroten – v lidském těle funguje jako antioxidant. Významnou roli hraje při ochraně kůže proti poškození nadměrným sluněním.

Nedostatek má obvyklé projevy nedostatku antioxidantů, zvyšuje se riziko rakoviny a klesá celková obranyschopnost organismu.Vitamín B6 – je nezbytný pro funkci řady enzymů.

Nedostatek vitamínu B6 je vzácný, obvykle provází nedostatek celého B-komplexu. Projevuje se zvýšenou nervosvalovou dráždivostí (cukání víček, u dětí až křeče), zapomnětlivostí a záněty sliznice dutiny ústní.Thiamin (vitamín B1) - je nutnou součástí výživy. Působí příznivě na nervový systém a proti únavě. Nedostatek se projevuje vyčerpaností a ztrátou chuti k jídlu.

Předávkování vitamínem B1 je téměř vyloučeno, byly zaznamenány jen ojedinělé alergické reakce sensitivních lidí na ústní podání velkého množství tohoto vitamínu.Riboflavin (vitamín B2) - riboflavin je důležitý pro dobrý stav kůžeočí, srdce a dalších orgánů. Ovlivňuje celkovou energetickou přeměnu v organismu.

Zvýšenou potřebu vitamínu B2 mají lidé, kteří jsou léčeni antibiotiky, lidé trpící onemocněním štítné žlázyceliakiícirhózou jater nebo cukrovkou a ženy, které užívají orální antikoncepci.

Nedostatek riboflavinu se projevuje zánětem ústních koutků záněty spojiveksvětloplachostí.Kyselina listová – je nezbytná při krvetvorbě a pro normální růst a vývoj plodu.

Je obsažena především v listové zelenině. Dobrými zdroji jsou i kvasnice a z živočišných produktů játra. Vařením se jí však zničí až 95 %. Odborníci proto doporučují užívat kyselinu listovou ve vitamínových doplňcích, kde je vstřebatelnost do organizmu až 100%.Jód – je součástí hormonů vylučovaných štítnou žlázou, která ovlivňuje především vývoj pohybové soustavy a mozku. Navenek se nedostatek jodu projevuje jako vole neboli struma.
Protože jod je přítomen v mořské vodě, jsou mořské ryby a plody moře jeho dobrým zdrojem.Selen – snížený příjem selenu v potravě nepříznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a zvyšuje riziko infarktu myokardu a cévních onemocnění. Nedostatek selenu v potravě těhotných žen může nepříznivě působit na vývoj plodu.Chrom dostatečný obsah chromu v organizmu je důležitý pro správný metabolismus cukrů a  tuků. Pomáhá stabilizovat hladinu krevního tuku a tlumí chuť na sladké potraviny. Přípravky s obsahem chromu jsou vhodné ke kontrole tělesné hmotnosti a také jako doplněk sportovní stravy pro růst svalové hmoty.Biotin (vitamín B7,) – jeho extrakty mají pozitivní a léčivý vliv na kůži.Vitamín D – ovlivňuje až 200 různých chemických reakcí v organismu. Pozitivně ovlivňuje celkovou imunitu, chrání srdce a snižuje riziko nádorových onemocnění. Nedostatek vitamínu D se projeví změknutím kostí, vedoucí až k osteoporóze, a zvýšenou kazivostí zubů.Vitamín B12 - je důležitý především pro správnou funkci krvetvorby a je nezbytný pro správnou funkci nervového systému. Správný přísun potřebného množství vitaminu B12 do organizmu zlepšuje paměť, podporuje koncentraci a snižuje riziko vzniku srdečních chorob.

Nedostatek se projevuje chudokrevností, zhoršováním paměti, duševní výkonnosti a svalové koordinace.

 

Najdete nás i na MALL.CZ